Prekių katalogo kūrimas

Kiekvienas klientas nori pamatyti Jūsų prekes gyvai, bet realios parduotuvės, deja, turi ribotą darbo laiką. Kodėl nesukūrus prekių katalogo, kuris būtų prieinamas klientams 24 valandas per parą?

Elektroninis prekių katalogas, be abejo, neturi prekybos salonui būdingų aromatinių kvapų ir maloniai besišypsančių pardavėjų. Tačiau turi savo privalumų: prekės pateikiamos "skaniausiu" prekybiniu rakursu, išdėstomi detalūs prekių aprašymai, kurių gyvai daugelis klientų paprastai nespėja išgirsti. Maža to, pirmą kartą užsukęs lankytojas gali susipažinti su jau besilankiusių pirkėjų skoniu, ką ir už kiek jie buvo įsigiję. Panašiai kaip klegančiame turguje jis paklaustų praeivio, už kiek anas įsigijo vieną ar kitą 'blizgutį'.

Kitaip tariant - visi geriausi turgaus bruožai, išvengiant nemaloniausių - stumdymosi, grūsčių, vagių ir kitokio blogio. Taigi elektroninis katalogas aptarnauja be eilių, tačiau taip pat įtraukiančiai, kaip tik gali įtraukti gyvas apsipirkimas.

Mūsų kūriami sprendimai yra maksimaliai pritaikyti paieškos sistemoms, todėl Jūsų elektroninis prekių katalogas bus lengvai randamas internete. Tai užtikrins dar didesnį klientų srautą pas Jus, o didesnis srautas - didesnius pajamų srautus.

  • Rinkos bei konkurentų analizė
  • Sistemos projektavimas
  • Unikalus dizaino sprendimas
  • Sistemos priežiūra ir vystymas
Begalinė kantrybė kūrybiniame procese, šiltas ir malonus bendravimas, kokybiškai ir greitai atliekami darbai, visapusiška pagalba ir priežiūra, net ir sumokėjus pinigus :) Evispa - puikus kelrodis, padedantis įsikurti internetinėje erdvėje !!! Laura ir Marija