Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninė parduotuvė - tai įrankis, kuris suteikia galimybę vartotojams matyti Jūsų prekes savo monitoriaus ekrane bei jas įsigyti.

Elektroninės parduotuvės dizainas (projektavimas) ir jos vizuali išvaizda yra bene svarbiausi faktoriai, lemiantis ar vartotojai pirks ar ne. Jeigu vartotojas nesupras kaip naviguoti el. parduotuvėje - jis kuo greičiau iš jos pabėgs.

Elektroninės parduotuvės dizainas - tai išvaizdos projektavimas, apsprendžiantis kur pateikti prisijungimo mygtuką, o kur krepšelį. Kodėl, pavyzdžiui, katalogas turi būti tam tikroje pozicijoje arba ką vartotojai mato labiau. Kokio dydžio turi būti produktų nuotraukos ir kodėl būtent toks jų išplanavimas. Atlikome daugybę testų ir eksperimentų, kurie leidžia mums žinoti vartotojo įpročius naviguojant tinklapiuose.

Elektroninės parduotuvės išvaizda - grafinis dizaino apipavidalinimas, kuris turi suteikti vartotojui jaukumo jausmą ir leisti vartotojui netrukdomai apsipirkti. Jame neturi būti nereikalingų elementų ar vartotoją erzinančių spalvų.

Mūsų kuriami sprendimai yra maksimaliai pritaikyti paieškos sistemoms, todėl Jūsų el.parduotuvė bus lengvai randama. Tai užtikrins dar didesnį klientų srautą pas Jus, o didesnis srautas - didesnius pajamų srautus.

Šis įrankis, nepaisant savo gražaus dizaino ir išvaizdos, turi leisti administratoriui maksimaliai taupyti savo laiką administruojant el. parduotuvę - turi būti įdiegti atitinkami moduliai leidžiantis greitai atspausdinti užsakymo sąskaitą faktūrą, koreguoti vartotojo krepšelį. Įvykus sėkmingam pardavimui nesudėtingai eksportuoti pardavimo duomenis į buhalterinę programą, pvz. Rivilė, EuroSkaita, Pragma, MS Navision, MS Dynamix, ... Patogiai valdyti sandėlio likučius, optimizuoti darbuotojų atliekamą darbą.

  • Rinkos bei konkurentų analizė
  • Įmonės verslo procesų analizė
  • Sistemos projektavimas
  • Unikalus dizaino sprendimas
  • Likučių sinchronizacija
  • Sąsajos su bankais bei logistika
  • Orientacija į siekiamą rezultatą
  • Sistemos priežiūra ir vystymas